Nowe recenzje!

W dziale Recenzje dodałem dwa nowe teksty: recenzję legendarnego vaporizera Firefly oraz budżetowego (acz dobrze działającego) vaporizera Storm. Jeśli zastanawiacie się, jaki vaporizer kupić, to koniecznie sprawdźcie te dwa modele! Poniżej przeczytacie również zapowiedź nadchodzących tekstów!

dsc_0431
Firefly

Firefly to vaporizer-legenda. To pierwszy przenośny vaporizer konwekcyjny typu on-demand. Rozgrzewa się w zaledwie 5 sekund, co umożliwia szybkie inhalacje. Dostarcza on niesamowitej jakości pary, której smak jest naprawdę trudny do przebicia. Jednocześnie, w mojej ocenie jest to najbardziej wydajny waporyzator przenośny na rynku, który pozwala znacznie zmniejszyć wydatki na zioła. Moją recenzję Firefly możecie przeczytać tutaj.

dsc_0385
Storm

Storm z kolei jest dobrym pomysłem na pierwszy vaporizer lub jeśli po prostu nie chcemy wydać zbyt dużo na sprzęt, który pozwoli cieszyć się waporyzacją na przyzwoitym poziomie. Storm to jednocześnie ostatni z recenzowanych przeze mnie waporizerów w kategorii cenowej „do 500 zł” – oprócz Storma, zrecenzowałem jeszcze dwa inne sprzęty z tej kategorii: MFLB oraz Flowermate V 5.0s. Z tej trójki Storm dostał najwyższą ocenę. Jego recenzję możecie przeczytać tutaj.

Obecnie pracuję zaś nad recenzją Firefly 2, którą planuję udostępnić Wam w przyszłym tygodniu. W dalszej perspektywie planuję także przygotować porównania urządzeń z różnych kategorii. Bądźcie czujni – więcej nowości już wkrótce!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent vaporizerów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s