Recenzje vaporizerów

IMG_7477W dziale Recenzje możesz zapoznać się z wybranymi przeze mnie modelami vaporizerów, które z różnych przyczyn polecam lub odradzam. Recenzje są oczywiście subiektywne – nie zawsze mój gust i potrzeby będą pokrywać z Twoimi. Staram się jednak, aby moje recenzje waporyzatorów były możliwie jak najbardziej wnikliwe i szczegółowe. Zawsze są też niezależne – nikt nie wpływa na moje oceny.

Zanim przejdziesz do czytania recenzji waporyzatorów, polecam zapoznać się z kryteriami, według których oceniam urządzenia – znajdziesz je tutaj.

Każda recenzja waporyzatora jest opatrzona zdjęciami i składa się z dwóch części: skrótowego opisu każdego urządzenia (przegląd najważniejszych cech, wady i zalety) oraz jego pogłębionej recenzji – dla tych spośród was, którzy chcą się dowiedzieć więcej opisałem każdy vaporizer możliwie jak najbardziej szczegółowo. Spora część recenzji zawiera również Video-Recenzje, które dostępne są również na moim kanale w serwisie YouTube.

Poniżej udostępniam recenzje najlepszych (moim zdaniem) waporyzatorów w poszczególnych kategoriach:

Najlepsze vaporizery przenośne premium:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Najlepsze vaporizery przenośne do ok. 500 zł:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Vaporizery stacjonarne:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Udostępniam również recenzje vaporizerów, które odradzam, dzięki czemu być może uda Ci się uniknąć nietrafionego zakupu i problemów ze zdrowiem:

Vaporizery odradzane/niebezpieczne vaporizery:

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

***

Wszystkie moje recenzje, zarówno vaporizerów, jak i akcesoriów do nich, są niezależne od producentów i sprzedawców tego sprzętu. Jeśli polecam jakiekolwiek sklepy, w których można zakupić dany model, to robię to dlatego, że z doświadczenia wiem, że to najlepsze miejsce, w którym możesz dokonać zakupu – urządzenie ma uczciwą cenę i jest sprzedawane w przez autoryzowanego przedstawiciela, dzięki czemu gwarancja producenta będzie honorowana. Więcej o sklepach przeczytasz tutaj.