O mnie

Jestem wielkim entuzjastą waporyzacji i kolekcjonerem vaporizerów, miłośnikiem podróży i gotowania. Jestem zdania, że para jest o wiele lepsza od dymu i postaram się przekonać do tego również Ciebie. Zauważyłem, że w polskim internecie brakuje niezależnej, niekomercyjnej strony poświęconej w całości waporyzacji i postanowiłem to zmienić. Tak powstał VapoManiak. Z mojej strony dowiesz się wszystkiego na temat waporyzacji oraz vaporizerów.

imgp2235
Amsterdam

Z waporyzacją zetknąłem się po raz pierwszy ładnych parę lat temu w Amsterdamie, gdzie miałem okazję skorzystać z vaporizera De Verdamper. Drugi w kolejności był słynny Volcano niemieckiej firmy Storz & Bickel. Od tego momentu minęło sporo czasu, a na świecie pojawiła się wielka moda na vaporizery przenośne. Miałem okazję korzystać z rożnych modeli, przez moje ręce przeszło ich naprawdę sporo, dzięki czemu mam na ich temat znaczną wiedzę, którą na tej stronie chcę się podzielić. 

Dziś posiadam sporą (i stale rosnącą) kolekcję kilkudziesięciu modeli vaporizerów, które systematycznie dla Was recenzuję. Mniej więcej raz w miesiącu dodaję recenzję nowego urządzenia, od pewnego czasu każdej recenzji towarzyszy Video-Recenzja na moim kanale w serwisie YouTube – zapraszam do jego subskrybowania. Moje poczynania możecie śledzić również na Instagramie, zapraszam Was także do polubienia VapoManiaka na Facebooku, dzięki czemu będziecie na bieżąco ze wszystkimi nowościami i treściami, które publikuję.

VapoManiak to strona, na której znajdziesz:

Moja strona jest skierowana do Ciebie jeśli:

 • nie wiesz nic na temat waporyzacji
 • słyszałeś o waporyzacji i chcesz dowiedzieć się więcej
 • szukasz porady w wyborze pierwszego lub kolejnego vaporizera
 • jesteś entuzjastą waporyzacji i szukasz najnowszych informacji na jej temat
 • dbasz o swoje zdrowie
 • jesteś osoba pełnoletnią

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Podobają Ci się moje recenzje i opinie na temat testowanych waporyzatorów? Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco? Zapisując się do newslettera:

 
  •  - otrzymasz najświeższe informacje ze świata waporyzacji

  •  - jako pierwszy dowiesz się o najlepszych promocjach i konkursach!

       • Tylko i wyłącznie wartościowe treści :)

* pola wymagane

Klikając "Zapisz się!" wyrażasz zgodę na wysyłkę wiadomości na podany adres oraz przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez High Experts sp. z o.o.. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę wycofać. Administrator gwarantuje że moje dane są bezpieczne i nigdzie nie udostępniane."