Blog

Nowe recenzje!

Storm Vaporizer

W dziale Recenzje dodałem dwa nowe teksty: recenzję legendarnego vaporizera Firefly oraz budżetowego (acz dobrze działającego) vaporizera Storm. Jeśli zastanawiacie się, jaki vaporizer kupić, to koniecznie sprawdźcie te dwa modele! Poniżej przeczytacie również zapowiedź nadchodzących tekstów!

dsc_0431
Firefly

Firefly to vaporizer-legenda. To pierwszy przenośny vaporizer konwekcyjny typu on-demand. Rozgrzewa się w zaledwie 5 sekund, co umożliwia szybkie inhalacje. Dostarcza on niesamowitej jakości pary, której smak jest naprawdę trudny do przebicia. Jednocześnie, w mojej ocenie jest to najbardziej wydajny waporyzator przenośny na rynku, który pozwala znacznie zmniejszyć wydatki na zioła. Moją recenzję Firefly możecie przeczytać tutaj.

dsc_0385
Storm

Storm z kolei jest dobrym pomysłem na pierwszy vaporizer lub jeśli po prostu nie chcemy wydać zbyt dużo na sprzęt, który pozwoli cieszyć się waporyzacją na przyzwoitym poziomie. Storm to jednocześnie ostatni z recenzowanych przeze mnie waporizerów w kategorii cenowej „do 500 zł” – oprócz Storma, zrecenzowałem jeszcze dwa inne sprzęty z tej kategorii: MFLB oraz Flowermate V 5.0s. Z tej trójki Storm dostał najwyższą ocenę. Jego recenzję możecie przeczytać tutaj.

Obecnie pracuję zaś nad recenzją Firefly 2, którą planuję udostępnić Wam w przyszłym tygodniu. W dalszej perspektywie planuję także przygotować porównania urządzeń z różnych kategorii. Bądźcie czujni – więcej nowości już wkrótce!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *