Szkolenia dla lekarzy

Jesteś lekarzem i chciałbyś rozpocząć prowadzenie terapii konopnej? Prowadzisz już terapie konopne i chciałbyś pogłębić lub ugruntować swoją wiedzę o waporyzacji? A może prowadzisz klinikę konopną lub rozważasz jej założenie i chciałbyś przeszkolić swój personel?

Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to dobrze trafiłeś! Jestem ekspertem z zakresu waporyzacji, waporyzatorów oraz terapii konopnej i chętnie przekażę Ci swoją wiedzę! 

W trakcie naszych warsztatów wyszkolę Ciebie i/lub Twoich pracowników osobiście w zakresie prawidłowej waporyzacji medycznych konopi, obsługi waporyzatora oraz wszelkich zagadnień z tego obszaru wiedzy.

Dzięki mojemu szkoleniu zyskasz praktyczną wiedzę, którą wykorzystasz w swojej praktyce lekarskiej, będziesz też w stanie odpowiedzieć na wszelkie pytania swoich pacjentów, co z pewnością zostanie przez nich docenione.

 

 

Cennik:

Konsultacje 1:1 – 60 minut – zdalnie – 500 zł netto;

Szkolenie dla grupy lekarzy – 90 minut – zdalnie – 2500 zł netto; w siedziby firmy 4000 zł netto.

 

Zainteresowany? Zarezerwuj swoją konsultację i zaoszczędź swój czas zdobywając ekspercką wiedzę z pierwszej ręki.

Napisz: [email protected]

                                                                                   

Zaufali mi:


 

 

 

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Podobają Ci się moje recenzje i opinie na temat testowanych waporyzatorów? Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco? Zapisując się do newslettera:

 
  •  - otrzymasz najświeższe informacje ze świata waporyzacji

  •  - jako pierwszy dowiesz się o najlepszych promocjach i konkursach!

       • Tylko i wyłącznie wartościowe treści :)

* pola wymagane

Klikając "Zapisz się!" wyrażasz zgodę na wysyłkę wiadomości na podany adres oraz przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez High Experts sp. z o.o.. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę wycofać. Administrator gwarantuje że moje dane są bezpieczne i nigdzie nie udostępniane."