Blog

O aplikacji do PAX 3 i kolejnej Video-Recenzji

O aplikacji do PAX 3 i kolejnej Video-Recenzji 5 kwietnia 2017Leave a comment

Tych z Was, którzy są szczęśliwymi posiadaczami vaporizera PAX 3, może zainteresować nowy tekst, który dodałem do działu Porady. W drugiej części posta dowiecie się nieco o nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej Video-Recenzji.

Dostaję od Was sporo pytań dotyczących aplikacji Pax Vapor, postanowiłem więc stworzyć osobny tekst na ten temat. Aplikacja mobilna Pax Vapor  to ciekawy dodatek do najnowszego PAX’a 3, który dodaje sporo nowych funkcjonalności. Z poziomu aplikacji możemy między innymi wybrać jeden z 5 trybów inhalacji, dokonać personalizacji naszego vaporizera, a nawet zdalnie go zablokować. Wszystkie te funkcje możliwie najbardziej szczegółowo opisuję w tekście o Pax Vapor, który znajdziecie tutaj.

W tekście o aplikacji dodałem też kilka porad dla osób mających problem z połączeniem się z aplikacją mobilną ponieważ wiem, że część z Was ma problemy z połączeniem się z aplikacją Pax Vapor – szczególnie dotyczy to użytkowników telefonów/tabletów z systemem Android.

Tekst o aplikacji Pax Vapor – kliknij tutaj.

A już wkrótce (bardzo wkrótce!) pojawi się kolejna Video-Recenzja jednego z moich ulubionych vaporizerów przenośnych. Ciekaw jestem, czy podejrzewacie co Wam zaprezentuję tym razem 🙂 Bądźcie czujni, premiera szybciej niż myślicie!

Waporyzacja ziół leczniczych

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *