Blog

O Video-Recenzji Odin Vaporizer oraz innych nowościach

O Video-Recenzji Odin Vaporizer oraz innych nowościach 9 czerwca 2017Leave a comment

Po raz pierwszy jednocześnie publikuję tradycyjną, tekstową recenzję waporyzatora oraz jego Video-Recenzję. Tym razem na warsztat wziąłem Odin Vaporizer. Z poniższego posta dowiecie się paru rzeczy na jego temat oraz innych modeli, które niedługo Wam zaprezentuję.

Odin Vaporizer to mały i dyskretny waporyzator hybrydowy produkcji względnie nowej na rynku firmy TopBond. Miałem zrecenzować go już jakiś czas temu, teraz wreszcie się udało. Odin to najtańszy spośród modeli, które dotychczas prezentowałem na swoim kanale w YouTube. Jest bardzo łatwy w obsłudze, dostarcza pary całkiem niezłej jakości i jest bardziej wydajny od waporyzatorów czysto kondukcyjnych. Z tego względu jest dobry pomysł na pierwszy waporyzator. Video-Recenzję możecie zobaczyć poniżej, zaś pełną recenzję tekstową znajdziecie klikając tutaj.

Tourist Vaporizer – testy trwają!

Pamiętacie Focusvape, z którego byłem dość umiarkowanie zadowolony? Odezwał się do mnie producent tego urządzenia, z prośbą o przetestowanie i zrecenzowanie swojego najnowszego waporyzatora, czyli Tourist Vaporizer. Przystałem na tę propozycję i tak oto po kilku dniach trafiła do mnie paczka wprost z Hong-Kongu. Tourist to waporyzator 2 w 1: można go używać jako normalnego waporyzatora do suszu oraz jako przenośnego e-naila, czyli waporyzatora do koncentratów ziołowych. Muszę przyznać, że Tourist działa o wiele lepiej niż się spodziewałem, w zasadzie jest całkiem w porządku.

Tourist

W niedalekiej przyszłości możecie się więc spodziewać jego recenzji na VapoManiaku, z której dowiecie się wszystkiego na temat tego modelu oraz moich wrażeń z jego użytkowania. Nowości będzie zresztą sporo więcej… 😉

Zdjęcie Tourist Vaporizer pochodzi ze strony producenta.

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *