Blog

Na Nowy Rok – nowa recenzja!

Na Nowy Rok – nowa recenzja! 2 stycznia 2017Leave a comment

dsc_0632

W Nowy Rok z nową energią! Przed chwilą do działu Recenzje vaporizerów dodałem recenzję nowego sprzętu – VapCap Original. VapCap to najtańszy vaporizer, jaki do tej pory zrecenzowałem i jeden z najmniejszych istniejących – jest niemal dokładnie wielkości papierosa. Sprawdźcie, czy kosztujący 159 zł VapCap to naprawdę dobrze działający waporyzator, czy tylko mała i w dodatku łatwa do stłuczenia namiastka vaporizera.

VapCap Original to mały, szklany vaporizer butanowy. Do ogrzania ziół znajdujących się w komorze potrzebne jest zewnętrzne źródło ciepła (płomień), którym należy ogrzać tytanową nasadkę, znajdującą się nad komorą z ziołami. Gdy nasadka osiąga odpowiednią do waporyzacji temperaturę, wówczas wydaje z siebie charakterystyczne kliknięcie, gdy temperatura spadnie – klika ponownie sygnalizując, że trzeba ją znowu nagrzać. Dzięki takie metodzie działania VapCap Original nie zawiera żadnych elementów elektronicznych i jest naprawdę miniaturowych rozmiarów.

VapCap Original niedawno miał premierę w Polsce i z tej okazji postanowiłem go zrecenzować, sprawdzając jednocześnie, czy to naprawdę dobry vaporizer, czy też marna jego namiastka, jak to często bywa w przypadku szklanych manualnych vaporizerów. Jak jest naprawdę i czy warto kupić VapCap Original dowiecie się z mojej recenzji, która znajduje się tutaj. Zapraszam do lektury!

A już wkrótce kolejna recenzja – tym razem pod lupę wezmę dwie wersje Focusvape’a, które otrzymałem do przetestowania. Będzie się działo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *