Gospodarka News

Czy czeka nas Bożonarodzeniowy boom na konopie?

Czy czeka nas Bożonarodzeniowy boom na konopie? 10 grudnia 2020Leave a comment
Ozdoby świąteczne

„Przemysł konopny oczekuje zielonych świąt” – donosi portal 420intel. Kiedy zaczęła się pandemia, Mary Jane’s Medicinals sprzedaje CBD i leki miejscowe zawierające konopie indyjskie. Kwiecień był „jednym z naszych najgorszych miesięcy w historii sprzedaży” – powiedziała dyrektor generalna i założycielka Dahlia Mertens. 

 • Wkrótce jednak nastąpiło odbicie i w sierpniu sprzedaż była tak wysoka, jak nigdy dotąd.
 • Jak stwierdziła, wzrost sprzedaży firmy tej jesieni był ogromny i podwoił się do ponad 100 000 dolarów dochodu w listopadzie.
 • Teraz zbliżają się święta. Czy padnie rekord sprzedaży?

Koniec roku 2020 może być bardzo łaskawy dla branży konopnej

Mitch Baruchowitz, partner zarządzający w Merida Capital Holdings, nowojorskim funduszu private equity działającym w tym sektorze, uważa, że ​​w tegorocznym okresie świątecznym zostanie sprzedanych więcej produktów z konopi indyjskich niż kiedykolwiek wcześniej. Powiedział, że ma na to wpływ kilka różnych czynników.

Akceptacja konopi indyjskich nadal rośnie wraz z legalizacją, o czym świadczą niedawne wygrane w głosowaniach dotyczących statusu prawnego konopi zarówno w stanach na prawo, jak i na lewo od centrum sceny politycznej. To otwiera nowe rynki dla milionów potencjalnych konsumentów.

Produkcja i sprzedaż konopi indyjskich zostały uznane za kluczowe biznesy w czasie pandemii, zapobiegając spadkowi sprzedaży. Biorąc pod uwagę, że wartość zakupów świątecznych rośnie w ciągu ostatnich kilku lat, można spodziewać się całkiem sporego boomu na konopie w trakcie Bożego Narodzenia 2020.

Konopie - wszystko mnie w nich zaskakuje! A najbardziej fakt, że nawet palenie odeszło do lamusa. Teraz na "topie" jest waporyzacja - zatem jeśli zdarza Ci się palić, to zobacz, jak konsumuje się zioła w XXI wieku. A jeśli nie, to wróćmy do tematu...
Świąteczne prezenty
W okresie świątecznym zostanie sprzedanych więcej produktów z konopi indyjskich niż kiedykolwiek wcześniej

Nie wszystko złoto, co się świeci

Mimo to trzeba pamiętać, że skomplikowany i pełen regulacji przemysł nie jest bynajmniej maszynką do drukowania pieniędzy. Lojalność klientów i rozpoznawalność marki odgrywają dużą rolę, dlatego budowanie silnej pozycji jest ważne.

Jak sprzedawać więcej produktów konopnych

Jako jeden z głównych producentów w dziedzinie konopi indyjskich firma Mary Jane’s Medicinals skorzystała na tym. Mówi, że ​​pomógł jej również sukces ich niedawno wprowadzonego na rynek produktu Super Strength Nano Salve.

Marka jest ważna, ale silny biznes wymaga czegoś więcej niż tylko wysokiej jakości produktów, dobrych cen i atrakcyjnych opakowań – powiedział Greg James, wydawca magazynu Marijuana Venture i Sun Grower. Tak samo ważna jest sama mechanika biznesowa – na ile rzetelna jest firma w szybkiej realizacji zamówień i jak efektywnie działa jej zaplecze.

m

Pobierz darmowego eBooka "6 kroków do lepszej waporyzacji" i przekonaj się, jak wejść na wyższy poziom konsumpcji Twoich ulubionych ziół.

* pola wymagane
Klikając "pobierz eBooka" zgadzasz się na otrzymywanie ode mnie wiadomości na podany adres oraz na bezpieczne przetwarzanie Twoich danych osobowych przez High Experts sp. z o.o.. zgodnie z Polityką Prywatności.


okładka ebooka

„Nie różnimy się niczym od Proctor and Gamble”

Zasoby również odgrywają rolę w kondycji firmy, a niektóre nowsze marki nie miały środków pieniężnych, aby przetrwać pierwotny spadek sprzedaży, powiedział przedstawiciel firmy.

Według badań Headset, święta to dobry czas dla firm konopnych na eksperymentowanie z cenami. Podczas, gdy kupujący, którzy szukają najbardziej efektywnych okazji tzn. „konopi za grosze”, stanowią ważny segment klientów przez cały rok, w święta ludzie są w stanie zapłacić trochę więcej.

źródło: https://420intel.com

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Podobają Ci się moje recenzje i opinie na temat testowanych waporyzatorów? Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco? Zapisując się do newslettera:

 
  •  - otrzymasz najświeższe informacje ze świata waporyzacji

  •  - jako pierwszy dowiesz się o najlepszych promocjach i konkursach!

       • Tylko i wyłącznie wartościowe treści :)

* pola wymagane

Klikając "Zapisz się!" wyrażasz zgodę na wysyłkę wiadomości na podany adres oraz przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez High Experts sp. z o.o.. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę wycofać. Administrator gwarantuje że moje dane są bezpieczne i nigdzie nie udostępniane."