Blog

Video-Recenzja PAX 3!

Video-Recenzja PAX 3! 24 kwietnia 2017Leave a comment

Dziś rano na VapoManiaku i moim kanale YouTube pojawiła się nowa Video-Recenzja, tym razem dotyczy ona PAX 3 Vaporizer. A już wkrótce…

Zacznijmy samej Video-Recenzji PAX 3 Vaporizer, oto ona:

Możecie oczywiście oglądać ją zarówno na VapoManiaku oraz w serwisie YouTube. Zapraszam Was do obejrzenia Video-Recenzji PAX 3 i polubienia jej na YouTube oraz do subskrybowania mojego kanału w tym serwisie.

Film o PAX 3 jest zdecydowanie bardziej zaawansowany technicznie od moich poprzednich filmów. Będę starał się, aby każdy kolejny film był lepszy od poprzedniego. Jeśli natomiast macie jakieś uwagi – chętnie się z nimi zapoznam!

A już wkrótce tradycyjna recenzja Arizer Air – udostępnię ją Wam w najbliższych dniach. Będą też nowe filmy i od razu zdradzę, nie będą to jedynie Video-Recenzje – bądźcie czujni!

Waporyzacja ziół leczniczych

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *