News Prawo Rekreacja

Prawie 7 na 10 mieszkańców New Jersey wspiera legalną marihuanę

Prawie 7 na 10 mieszkańców New Jersey wspiera legalną marihuanę 4 sierpnia 2020Leave a comment
Amerykańska flaga powiewająca na maszcie

Prawie 7 na 10 mieszkańców New Jersey Wspiera legalną marihuanę.
Większość wyborców z New Jersey zadeklarowała poparcie dla legalnej marihuany, mimo że prawdopodobnie nie będzie jej używać.

Skąd takie dane?

Badanie Brach Eichler Cannabis Poll, które zostało przeprowadzone przez DKC Analytics wykazało, że 68% zarejestrowanych wyborców zaaprobuje nadchodzącą inicjatywę. Demokraci poparli ją bardziej niż jakiekolwiek inne zgrupowanie polityczne, choć i tak większość każdej frakcji politycznej zagłosowałaby na „tak” w głosowaniu nad tą inicjatywą.

W kwietniu, w sondażu Monmouth, 61% respondentów poparło marihuanę rekreacyjną. Brach Eichler, kancelaria prawna z New Jersey, która skorzystałaby na legalizacji marihuany, przeprowadziła ankietę wśród 500 zarejestrowanych wyborców.

Samochody na amerykańskiej ulicy
W New Jersey 61% respondentów poparło marihuanę rekreacyjną

Rezultaty badania

„Wyniki sondażu potwierdziły nasze przekonanie, że istnieje przytłaczające poparcie dla stworzenia regulowanego rynku marihuany dla dorosłych w New Jersey”, powiedział w oświadczeniu John D. Fanburg, współprzewodniczący kancelarii Brach Eichler.

Konopie - wszystko mnie w nich zaskakuje! A najbardziej fakt, że nawet palenie odeszło do lamusa. Teraz na "topie" jest waporyzacja - zatem jeśli zdarza Ci się palić, to zobacz, jak konsumuje się zioła w XXI wieku. A jeśli nie, to wróćmy do tematu...

„Respondenci poparli takie rozwiązanie, ponieważ dzięki niemu powstanie ogromna szansa dla gospodarki. Stworzy to niezwykle potrzebne nowe przedsiębiorstwa, stan otrzyma znaczne wpływy podatkowe, a nielegalna sprzedaż zostanie drastycznie ograniczona, jeśli nie wyeliminowana.”

„Wyborcy postrzegają to jako wygraną dla wszystkich”

Dlaczego adwokaci NJ Marijuany powinni być ostrożni w swoim optymistycznym nastawieniu przed głosowaniem?

Wyniki sondażu nie oznaczają, że wszyscy wyborcy będą uczestniczyć w nowym, legalnym rynku marihuany. Większość respondentów (57%) nie korzystała z marihuany, a tylko 17% przyznało się do korzystania z niej obecnie. Zaledwie 9% stwierdziło, że będzie eksperymentować z marihuaną, jeśli zostanie ona zalegalizowana w stanie.

Dlaczego obywatele podjęli taką decyzję?

Sprawiedliwość społeczna była istotnym czynników, mającym wpływ na decyzję respondentów, ponieważ 68% stwierdziło, że wszystkie oskarżenia o przestępstwa związane z marihuaną na niskim poziomie powinny zostać wycofane. Ponadto, tylko 7% respondentów uważa, że najwięksi dilerzy i dystrybutorzy powinni ponieść karę prawną.

Według drugiego współprzewodniczącego działu prawa dotyczącego marihuany w Brach Eichler, Charlesa X. Gormally’ego, „silny poziom poparcia dla korygowania tej kilkudziesięcioletniej nierówności, zwłaszcza w kontekście niedawnych protestów o wrodzonej stronniczości rasowej w egzekwowaniu prawa, powinien być dobrze postrzegany przez naszych ustawodawców. To oni będą mieli za zadanie skorygowanie tej sytuacji”.

źródło: https://420intel.com

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze porady i powiadomienia o nowych recenzjach i najlepszych dealach na waporyzatory!

* pole wymagane