News Rekreacja

Jay-Z wprowadza nową markę konopi

Jay-Z wprowadza nową markę konopi 27 października 2020Leave a comment
Liście konopi

Ikona hip-hopu, Shawn Jay-Z Carter, ujawnił wprowadzenie swojej nowej marki konopi MONOGRAM, ponad rok po tym, jak dołączył do licencjonowanej w Kalifornii firmy konopnej Caliva jako jej główny strateg.

 • Uruchomienie obejmuje debiut strony internetowej MONOGRAM , na której znajdują się zdjęcia i filmy przedstawiające m.i. pielęgnację roślin konopi indyjskich.
 • Jay-Z od lat jest zaangażowany w świat biznesu konopnego.
 • Teraz rozwija swoją działalność dzięki współpracy z firmą Caliva.

Czym jest MONOGRAM?

„Dzięki starannemu doborowi szczepów, profesjonalnym uprawom i wysokiej jakości, MONOGRAM stara się na nowo zdefiniować, co konopie oznaczają dla dzisiejszych konsumentów” – napisała firma w komunikacie prasowym.

„Starając się zapewnić klientom lepsze doświadczenia, marka będzie również wprowadzana na rynek za pośrednictwem najlepszej w swojej klasie platformy handlu elektronicznego”.

Szklany wieżowiec
MONOGRAM stara się na nowo zdefiniować, co konopie oznaczają dla dzisiejszych konsumentów

Co pojawi się na platformie?

Witryna zawiera niewiele informacji na temat określonych produktów i dostępności, ale znajdują się na niej linki do kont marki na Instagramie i YouTube. Kanał Monogram na Twitterze i strona na Facebooku są również aktywne, a strona internetowa pozwala na zapoznanie się z filozofią marki.

Konopie - wszystko mnie w nich zaskakuje! A najbardziej fakt, że nawet palenie odeszło do lamusa. Teraz na "topie" jest waporyzacja - zatem jeśli zdarza Ci się palić, to zobacz, jak konsumuje się zioła w XXI wieku. A jeśli nie, to wróćmy do tematu...

„Od gleby do nasion, doświadczeni hodowcy w firmie MONOGRAM wykorzystują wieloletnie doświadczenie w uprawie, aby kwiat był traktowany z szacunkiem, na jaki zasługuje na każdym etapie procesu uprawy” – pisze Monogram na swojej stronie internetowej. „Precyzyjna kontrola i ciągłe monitorowanie umożliwiają roślinie osiągnięcie pełnego potencjału”.

„Kwiat MONOGRAMU jest uprawiany w małych partiach, dzięki czemu każda roślina otrzymuje indywidualną uwagę naszych doświadczonych hodowców” – czytamy na stronie.

Współpraca Jay-Z ogłoszona w 2019 roku

już w kwietniu 2019 r. ogłosiła, że Jay-Z dołączy do firmy jako główny strateg marki. Firma podała, że ​​obowiązki Jay-Z będą obejmowały wkład w kreatywne decyzje, kontakt ze społecznością i strategię korporacyjną.

Pobierz darmowego eBooka "Kondukcja, konwekcja, a może hybryda?" i dowiedz się jaki waporyzator sprawdzi się najlepiej dla Ciebie.

* pola wymagane
Klikając "pobierz eBooka" zgadzasz się na otrzymywanie ode mnie wiadomości na podany adres oraz na bezpieczne przetwarzanie Twoich danych osobowych przez High Experts sp. z o.o.. zgodnie z Polityką Prywatności.


okładka ebooka

„Wszystko, co robię, chcę robić poprawnie i na najwyższym poziomie”, powiedział Jay-Z w swoim oświadczeniu.

„Przy całym potencjale branży konopi indyjskich, doświadczenie i etos Calivy czynią z niej najlepszych partnerów do tego przedsięwzięcia. Chcemy stworzyć coś niesamowitego, dobrze się przy tym bawić, czynić dobro i przyciągać ludzi”.

Zielone liście konopi
Przy całym potencjale branży konopi indyjskich, doświadczenie i etos Calivy czynią z niej najlepszych partnerów

Rola rapera w rozwoju marki

Dyrektor generalny Caliva, Dennis O’Malley, powiedział CNN Business, że rola Jay-Z obejmuje również inicjatywy w zakresie sprawiedliwości społecznej, takie jak rzecznictwo i szkolenia zawodowe, aby pomóc stworzyć możliwości dla osób, na które wojna z narkotykami wpłynęła negatywnie.

„Uważamy, że jest to ogromna zmiana” – powiedział. „Podchodzimy do tego partnerstwa z dużą odpowiedzialnością i pokorą”.

„Na tym stanowisku pan Carter skupi się nad zwiększeniem udziału ekonomicznego obywateli powracających z kar pozbawienia wolności – z których wielu nie widzi korzyści finansowych płynących z legalizacji – poprzez rzecznictwo, szkolenie zawodowe oraz ogólny rozwój pracowników i siły roboczej”, przedstawiciele firmy przekazali wtedy w oświadczeniu.

, z siedzibą w San Jose w Kalifornii, jest jednym z największych w stanie zintegrowanych przedsiębiorstw konopnych. Firma uprawia, przetwarza i sprzedaje produkty z konopi indyjskich, w tym kwiaty, pre-rollsy, artykuły spożywcze i produkty do stosowania miejscowego z dostawą do domu oraz w ponad 250 licencjonowanych aptekach w Kalifornii.

źródło: https://hightimes.com

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Podobają Ci się moje recenzje i opinie na temat testowanych waporyzatorów? Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco? Zapisując się do newslettera:

 
  •  - otrzymasz najświeższe informacje ze świata waporyzacji

  •  - jako pierwszy dowiesz się o najlepszych promocjach i konkursach!

       • Tylko i wyłącznie wartościowe treści :)

* pola wymagane

Klikając "Zapisz się!" wyrażasz zgodę na wysyłkę wiadomości na podany adres oraz przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez High Experts sp. z o.o.. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę wycofać. Administrator gwarantuje że moje dane są bezpieczne i nigdzie nie udostępniane."