Nowy Arizer w 2017?

Kanadyjska firma Arizer Tech znana jest z produkcji wysokiej jakości waporyzatorów i ma na całym świecie liczne rzesze fanów. Niemałe zamieszanie wśród fanów waporyzacji wywołał filmik sugerujący, że w tym roku zobaczymy całkowicie nowy model Arizera. Co szykuje dla nas Arizer Tech?

Do tej pory Arizer wypuścił 4 modele vaporizerów: stacjonarne V-Tower oraz Extreme Q i przenośne Solo oraz Air. To i tak dużo, w porównaniu z większością producentów, jednak Arizer sprzedaje swoje waporyzatory już od około 10 lat, co roku wprowadzając jedynie drobne udoskonalenia do powyższych 4 modeli. Nic więc dziwnego, że szykuje się premiera zupełnie nowego urządzenia. Póki co wiadomo o nim tylko tyle, ile można wywnioskować z poniższego filmiku:

Nie znamy więc ani nazwy, ani zbyt wielu szczegółów. Co wiadomo? Będzie to niewielkie urządzenie przenośne, wyposażone w wyświetlacz i precyzyjną regulację temperatury. Tyle można wywnioskować z zapowiedzi. Mam jednak pewne przypuszczenia odnośnie tego, co szykuje dla nas Arizer. Przypuszczam, że nowy model będzie cechował się:

  • w pełni konwekcyjnym ogrzewaniem
  • błyskawicznym nagrzewaniem
  • możliwością korzystania z koncentratów
  • aplikacją mobilną
  • wymienną baterią
  • długą gwarancją

To oczywiście tylko moje przypuszczenia, jednak taki zestaw cech pozwoliłby konkurować Arizerowi w obecnymi flagowcami, czyli PAX 3 i DaVinci IQ. Jak jednak będzie naprawdę – czas pokaże :-)

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent vaporizerów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s