Blog

Nowy Arizer w 2017?

Nowy Arizer w 2017? 31 stycznia 2017Leave a comment

Kanadyjska firma Arizer Tech znana jest z produkcji wysokiej jakości waporyzatorów i ma na całym świecie liczne rzesze fanów. Niemałe zamieszanie wśród fanów waporyzacji wywołał filmik sugerujący, że w tym roku zobaczymy całkowicie nowy model Arizera. Co szykuje dla nas Arizer Tech?

Do tej pory Arizer wypuścił 4 modele vaporizerów: stacjonarne V-Tower oraz Extreme Q i przenośne Solo oraz Air. To i tak dużo, w porównaniu z większością producentów, jednak Arizer sprzedaje swoje waporyzatory już od około 10 lat, co roku wprowadzając jedynie drobne udoskonalenia do powyższych 4 modeli. Nic więc dziwnego, że szykuje się premiera zupełnie nowego urządzenia. Póki co wiadomo o nim tylko tyle, ile można wywnioskować z poniższego filmiku:

Nie znamy więc ani nazwy, ani zbyt wielu szczegółów. Co wiadomo? Będzie to niewielkie urządzenie przenośne, wyposażone w wyświetlacz i precyzyjną regulację temperatury. Tyle można wywnioskować z zapowiedzi. Mam jednak pewne przypuszczenia odnośnie tego, co szykuje dla nas Arizer. Przypuszczam, że nowy model będzie cechował się:

  • w pełni konwekcyjnym ogrzewaniem
  • błyskawicznym nagrzewaniem
  • możliwością korzystania z koncentratów
  • aplikacją mobilną
  • wymienną baterią
  • długą gwarancją

To oczywiście tylko moje przypuszczenia, jednak taki zestaw cech pozwoliłby konkurować Arizerowi w obecnymi flagowcami, czyli PAX 3 i DaVinci IQ. Jak jednak będzie naprawdę – czas pokaże 🙂

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *