Blog

VapoManiak wraca po wakacjach!

VapoManiak wraca po wakacjach! 7 sierpnia 2017Leave a comment

W ostatnim czasie mogliście zauważyć brak postów na blogu – lipiec był dla mnie bardzo intensywny, potem zaś udałem się na krótki urlop. Bynajmniej jednak nie próżnowałem w tym czasie – z poniższego posta dowiecie się o nowościach, które dla Was przygotowałem.

Już niebawem oddam w Wasze ręce cały szereg nowości – poniżej uchylam rąbka tajemnicy odnośnie niektórych z nich. Więcej szczegółów – już wkrótce!

DaVinci IQ – niezwykła Video-Recenzja

Będąc na wakacjach w Amsterdamie nagrałem dla Was Video-Recenzję DaVinci IQ, która będzie dość znacznie różniła się od wszystkich wcześniejszych Video-Recenzji. Nie  zdradzę teraz więcej szczegółów, natomiast już wkrótce przekonacie się, co mam na myśli 😉 Kiedy tylko skończę tekstową recenzję DaVinci IQ to będziecie mogli zapoznać się równocześnie z obiema recenzjami – tekstową i filmową.

Relacja z wizyt w Coffeshopach

Jak możecie się domyślić, będąc w Amsterdamie odwiedziłem sporo Coffeshopów, czyli lokalnych kawiarni sprzedających marihuanę oraz haszysz. Podzielę się z Wami wrażeniami z przeprowadzonych testów – poświęcę temu osobny wpis na blogu. Pamiętajcie jednak – co jest legalne w Holandii niekoniecznie jest legalne w Polsce, tutaj waporyzujemy jedynie rumianek 😉

Prasa Tarik+Rosin T-Rex 1[s]

Od pewnego czasu jestem w posiadaniu prasy Tarik+Rosin T-Rex 1[s]. Jest to urządzenie umożliwiające produkcję rosin w domowych warunkach. Czym jest rosin? Jest to typ koncentratu, który uzyskuje się poprzez oddziaływanie na materiał roślinny przy pomocy odpowiedniej temperatury i nacisku – żywica jest wygniatana z rośliny. Oznacza to, że do produkcji rosin nie używa się żadnych rozpuszczalników, dzięki czemu finalny produkt nie wymaga oczyszczania i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Specjalna prasa do produkcji rosin umożliwia stworzenie własnego koncentratu w ciągu zaledwie paru minut!

DynaStash, czyli przechowuj swojego VapCapa z klasą

DynaStash to niezwykłe akcesorium przeznaczone do użytku z niemal każdym modelem VapCapa. DynaStash mogliście zresztą zobaczyć już na zdjęciach w recenzji OmniVap Titanium. Do czego służy DynaStash? Z grubsza jest to drewniany futerał służący do przechowywania i przenoszenia VapCapa oraz materiału roślinnego, który w nim waporyzujemy. Dodatkowo, DynaStash posiada specjalny magnes umożliwiający zajrzenie do komory w trakcie inhalacji, bez ryzyka poparzenia palców gorącą nasadką VapCapa. Ogólnie rzecz biorąc jest to bardzo praktyczne i stylowe akcesorium.

Nowości, nowości…

W każdym kolejnym tygodniu w Wasze ręce będą trafiały kolejne teksty/filmy z powyższej listy. Zapraszam też na mojego Instagrama, gdzie znajdziecie parę fotek z moich holenderskich wojaży.

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *