Blog

Nowości na VapoManiaku!

Nowości na VapoManiaku! 6 listopada 2016Leave a comment

VapoManiak cały czas się rozrasta – systematycznie dodaję nowe recenzje vaporizerów oraz akcesoriów do nich, artykuły i porady dotyczące waporyzacji oraz posty na blogu. W ten weekend dodałem trochę nowych tekstów do różnych działów strony. Poniżej przegląd nowości na VapoManiaku.

Elbow Pack, czyli jak oszczędzać zioła w Arizer Extreme Q oraz Arizer V-Tower

dsc_0283
V-Tower (po lewej) oraz Extreme Q (po prawej) – stacjonarne waporyzatory firmy Arizer

Do działu Porady dodałem artykuł poświęcony Elbow-Pack, czyli alternatywnemu sposobowi nabijania ziół w waporyzatorach stacjonarnych Arizer Extreme Q oraz Arizer V-Tower. Jeśli jesteś posiadaczem jednego z tych urządzeń lub rozważasz jego zakup – przeczytaj koniecznie mój artykuł!

The Brick by Sticky Brick Labs – pierwsza polska recenzja!

dsc_0331
The Brick (Sticky Brick)

W dziale Recenzje vaporizerów dodałem recenzję niezwykłego sprzętu, jakim jest waporyzator The Brick amerykańskiej firmy Sticky Brick Labs. Wykonany z drewna i grubego szkła, w 100% konwekcyjny, przenośny vaporizer typu on-demand (czyli dostarczający parę w ciągu zaledwie kilku sekund, bez czekania) dający najlepszą parę spośród wszystkich modeli, jaki było mi dane wypróbować – a było ich naprawdę sporo. Koniecznie sprawdźcie recenzję The Brick! Na marginesie dodam, że The Brick nie jest jeszcze dostępny w Polsce – to nowość w USA, mi udało się dostać jeden z niewielu egzemplarzy dostępnych w jednym z brytyjskich sklepów z waporyzatorami.

Nowości w dziale Waporyzacja

W dziale Waporyzacja dodałem z kolei artykuł o różnych typach waporyzatorów, pomocny dla osób szukających sprzętu najlepiej odpowiadającego ich potrzebom. Artykuł ten może się przydać zarówno osobom planującym zakup pierwszego vaporizera, jak osobom już wapującym, ale rozgladającym się za kolejnym, lepiej dopasowanym do ich potrzeb  urządzeniem. Nieznacznie zmieniłem i rozbudowałem również artykuł Jaki vaporizer wybrać?, znajdujący się w tym samym dziale.

Nowość w dziale Akcesoria: Filtr wodny

W dziale Akcesoria dodałem recenzję filtra wodnego. Jest on częścią zestawu waporyzatora stacjonarnego Arizer Extreme Q 6.0, da się go jednak dokupić oddzielnie i z powodzeniem stosować również z innymi waporyzatorami. Jego zastosowanie znacznie podnosi jakość pary i może istotnie urozmaicić waporyzację. Nie jest drogi, więc warto przy okazji go sobie sprezentować – efekty potrafią zaskoczyć!

A już wkrótce…

…czyli jeszcze tej jesieni czeka na Was sporo atrakcji: kolejnych kilka recenzji – teraz będą to waporyzatory przenośne, ostatnio bowiem dodawałem bardziej recenzje vaporizerów stacjonarnych. Pojawią się także porównania waporyzatorów z różnych kategorii. Bądźcie czujni!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *