Blog

Nowa recenzja – Arizer V-Tower!

Nowa recenzja – Arizer V-Tower! 24 października 2016Leave a comment

dsc_0248Do działu recenzje dodałem właśnie nową recenzję – tym razem jest to V-Tower, kanadyjski vaporizer stacjonarny firmy Arizer, będący „młodszym bratem” recenzowanego niedawno Extreme Q. Zapraszam Was do lektury!

Po ostatniej recenzji waporyzatora Extreme Q, kilka osób pytało mnie czy zrecenzuję również V-Tower’a – skromniejszą wersję stacjonarnego waporyzatora firmy Arizer. Ponieważ posiadam w swojej kolekcji również V-Tower’a – oto recenzja! V-Tower ma mniej funkcji od Extreme Q – nie pompuje balonów, nie posiada pilota zdalnego sterowania, dodatowych akcesoriów czy LED’owego podświetlania. Jest za to tańszy, a ze swoim podstawowym zadaniem, jakim jest skuteczna waporyzacja, radzi sobie świetnie. Susz w tym modelu jest ogrzewany w 100% konwekcyjnie, co zapewnia świetną wydajność oraz wysoką jakość produkowanej pary. Urządzenie jest zbudowane z wysokiej jakości materiałów i dostarcza naprawdę świetnych wrażeń z inhalacji. Jeśli ze swojego vaporizera planujesz korzystać w domu, to jest to najtańsza opcja na wysokiej jakości urządzenie konwekcyjne. Sprawdźcie moją recenzję Arizer V-Tower!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze porady i powiadomienia o nowych recenzjach i najlepszych dealach na waporyzatory!

* pole wymagane