Blog

Mary Jane Berlin 2018 – relacja!

Mary Jane Berlin 2018 – relacja! 21 czerwca 2018Leave a comment

Zapraszam Was do obejrzenia mojej relacji z targów Mary Jane Berlin 2018, z których wróciłem w zeszłym tygodniu. Było naprawdę ciekawie!

Co najbardziej zapamiętałem z targów Mary Jane Berlin 2018? Upał! Było 31 stopni w cieniu, wilgotność powietrza wynosiła zaledwie 30%, nie było też ani trochę wiatru. W połączeniu z ostrym słońcem było to dość męczące, co można było zresztą zobaczyć zarówno po zwiedzających, jak i po wystawcach. A co na samych targach? Tego dowiecie się z mojego filmu, do którego obejrzenia serdecznie Was zapraszam!

Imprezy konopne w Europie rozwijają się w szybkim tempie i z roku na rok są coraz ciekawsze. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, to wizyta na Mary Jane Berlin 2018 nie będzie moją ostatnią w tym roku wizytą na targach konopnych. Póki co jednak wracam do pracy nad kolejną recenzją dla Was!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *