Blog

Kolejna porcja nowości!

Kolejna porcja nowości! 23 stycznia 2017Leave a comment

Kolejny tydzień, kolejna porcja nowości! Przygotowałem dla Was szereg mniejszych i większych zmian, nowości i niespodzianek. Oprócz zmian na stronie VapoManiak zawitał też do social media! O wszystkich nowościach posta dowiecie się z poniższego posta!

1. Nowa recenzja – AirVape XS

dsc_0661

Do działu Recenzje vaporizerów dodałem dziś nową recenzję – tym razem jest to vaporizer przenośny AirVape XS. Jest to bardzo małe urządzenie, które sprawuje się zaskakująco dobrze i jest dostępne w bardzo przyzwoitej cenie. AirVape XS to hybryda (ogrzewa zioła zarowno kondukcyjnie, jak i konwekcyjnie), która oprócz szeregu ciekawych rozwiązań i błyskawicznego nagrzewania wyróżnia się także dożywotnią gwarancją producenta. Koniecznie sprawdźcie moją recenzję AirVape XS, to jedna z najciekawszych pozycji dostępnych obecnie na rynku!

2. Zmiany na stronie

Zmieniłem nieco wygląd strony głównej – teraz powinna być nie tylko ładniejsza, ale również bardziej czytelna. Jak część z Was mogła zauważyć w ostatnich dniach, dodałem też trochę widgetów na pasku bocznym – mam nadzieję, że spełnią swoją rolę, jaką jest ułatwienie Wam poruszania się po stronie.

3. VapoManiak na Facebooku oraz Instagramie!

Z okazji tego, że w dniu dzisiejszym uruchomiłem profile na Facebooku oraz Instagramie, serdecznie zapraszam Was do ich polubienia/obserwowania. Kilka razy w tygodniu będą się tam pojawiały nowe wpisy – to najłatwiejszy sposób śledzenia wszystkich nowości na VapoManiaku oraz w świecie waporyzacji!

Polub VapoManiaka na Facebooku

Obserwuj VapoManiaka na Instagramie

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *