Blog

Flowermate V 5.0s – nowa recenzja!

Flowermate V 5.0s – nowa recenzja! 16 listopada 2016Leave a comment

dsc_0356Wczoraj wieczorem do działu Recenzje dodałem tekst o vaporizerze przenośnym Flowermate V 5.0s. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki vaporizer kupić, a jednocześnie nie chcesz wydać na niego dużo pieniędzy, to Flowermate może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Flowermate V 5.0s to vaporizer przenośny niewielkich rozmiarów, dostarczający przyzwoitej jakości doznań z inhalacji. To idealny sprzęt jeśli wybierasz pierwszy vaporizer i chciałbyś nie wydając wiele pieniędzy sprawdzić, na ile odpowiada Ci waporyzacja. Sprzęt ma bardzo wiele zalet: jest niewielki, dyskretny, produkuje sporo pary całkiem niezłej jakości i posiada niesamowitą baterię. Ogólny stosunek jakości do ceny jest świetny. Ma też oczywiście kilka wad, jak każdy zresztą waporyzator. Wszystkie wady i zalety omawia szczegółowo moja pogłębiona recenzja Flowermate V 5.0s – zapraszam do lektury!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *