Blog

Czas na zmiany!

Czas na zmiany! 13 marca 20188 komentarzy

Właśnie dobiegło końca Spannabis 2018, ten post piszę na lotnisku, czekając na samolot powrotny do Polski. Relacja ze Spannabis 2018 już wkrótce, tymczasem chciałbym Wam oficjalnie ogłosić zmiany, jakie ostatnio zaszły. Będzie się działo!

Jak wiecie, ze sklepem VapeFully współpracuję od ponad 1,5 roku na zasadzie programu afiliacyjnego. Na swoim blogu w sposób obiektywny i niezależny recenzuję waporyzatory do ziół, zaś sklep VapeFully polecam jako najlepsze miejsce na ich zakup. W przypadku zakupów za moją rekomendacją otrzymuję drobne prowizje od sklepu – tak działa program afiliacyjny. Tak było dotychczas i tę współpracę od początku oficjalnie komunikowaliśmy.

Nadszedł jednak dzień, w którym zdecydowaliśmy się na kolejny krok – łączymy siły i zacieśniamy naszą współpracę. Jak będzie to wyglądać w praktyce? Od teraz mój blog formalnie staje się własnością nowopowstałej spółki High Experts, w skład której wchodzi również sklep VapeFully. Forma VapoManiaka (jako bloga) pozostanie jednak niezmieniona – na wszystkie opisane w tym poście zmiany zgodziłem się tylko i wyłącznie pod warunkiem, że zachowam wyłączną kontrolę nad swoim blogiem i wszystkimi treściami na nim się ukazującymi, nikt nie będzie w nie ingerował. VapoManiak nadal pozostanie więc źródłem obiektywnej wiedzy na temat waporyzacji i vaporizerów, zaś zmiana właściciela nie wpłynie na niezależność czy obiektywizm publikowanych recenzji. Jednocześnie zmiana ta pozwoli mi na zajęcie się waporyzacją zawodowo, poświęcenie jej 100% swojej energii i skupienie się na tworzeniu dla Was jeszcze większych ilości treści – recenzji kolejnych vaporizerów oraz filmów w serwisie YouTube. Moi czytelnicy, widzowie i fani na tej zmianie więc tylko skorzystają. W niedługim czasie pojawią się też kody promocyjne, które umożliwią Wam zakupy w VapeFully w nieco przyjemniejszych cenach 😉

Jednocześnie ja sam objąłem funkcję wiceprezesa spółki High Experts i oprócz prowadzenia swojego bloga pomogę uczynić najlepszy sklep z waporyzatorami w Polsce jeszcze lepszym. W VapeFully będę odpowiedzialny za selekcjonowanie najlepszych produktów, które znajdą się w ofercie tego sklepu, a także przejmę nadzór nad merytoryczną stroną wszelkich publikowanych przez sklep treści. Na tej zmianie skorzystają więc klienci VapeFully oraz wszystkie osoby planujące zakup waporyzatora, zyskując możliwość korzystania usług sklepu, nad którego profesjonalizmem od teraz będę czuwać osobiście. Zapowiada się więc dobry czas dla polskiego rynku waporyzacji!

Dajcie znać, co sądzicie o tych zmianach!

Waporyzacja ziół leczniczych

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

8 comments

  1. Fajnie. Trzymam kciuki. Może w końcu na stronach sklepu pojawia się bardziej sensowne opisy produktów i ich przeznaczenia oraz sama jakość strony się poprawi, bo gdyby był to sklep stacjonarny to wyglądałyby jak nieoświetlony barak wysmarowany grafitti, a to do zakupów nie zachęca. To oczywiście moja prywatna opinia.
    Co z forum? 🙂

    1. Zadbam o to, dzięki. Wszelkie uwagi mile widziane! Forum z czasem na pewno powstanie, póki co jestem jednak dość przywalony robotą. Z pewnością zależy mi na forum dla użytkowników, tworzonym przez użytkowników. Czyli niekomercyjny charakter.

  2. Dobra wiadomość, życzę powodzenia – to dobry pomysł ze spółką, a nazwa jeszcze lepsza. Mam nadzieję, że w ofercie pojawią się tytanowe grasshoppery, bo nie mogę ich nigdzie w Polsce namierzyć a właśnie jeden z nich decyzją naczelnika urzędu celnego wraca przez Ocean do producenta…

    1. hej, mi przeszedl jakos ale tez mialem troche z tym zabawy, pol dnia spedzilem tlumaczac co to jest 😉 ale mam go, i bede chcial sprzedac bo nie uzywam za duzo a szkoda zeby lezal…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *