Blog

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt! 23 grudnia 2016Leave a comment
marijuana-christmas-stockings
źródło: CakeHeadLovesEvil.files.wordpress.com

Już jutro Wigilia, wszyscy zapewne jesteście już w wirze przygotowań i ostatnich gorączkowych zakupów. Ja natomiast chciałem skorzystać z okazji żeby wszystkim swoim Czytelnikom złożyć najlepsze życzenia świąteczno-noworoczne. A więc: wszystkiego dobrego, drodzy Czytelnicy, żeby się darzyło i żeby kolejny rok był lepszy od poprzedniego!

W kolejnym roku przygotowałem dla Was szereg niespodzianek: oczywiście będą to kolejne recenzje vaporizerów, ale też garść nowych porad i tekstów w dziale Waporyzacja. Powstanie też całkiem nowy dział VapoManiaka, który ułatwi Wam wybór najlepszego dla Waszych potrzeb vaporizera. To jednak nie koniec – przygotowuję dla Was też prawdziwą petardę, jednak póki co nie mogę zdradzić szczegółów. A w ramach uchylenia rąbka tajemnicy: już wkrótce recenzja VapCap!

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *