Blog

Nowości z targów w Las Vegas oraz nowości na VapoManiaku!

Nowości z targów w Las Vegas oraz nowości na VapoManiaku! 13 lutego 2017Leave a comment

W ubiegłym tygodniu w Las Vegas odbyły się Champs Trade Shows, czyli wielkie targi, na których wystawcami byli m.in. producenci vaporizerów. Była to więc świetna okazja, aby przekonać się, co nowego w świecie waporyzacji czeka nas w 2017 roku. Poniżej dowiecie się zarówno o najciekawszych waporyzatorach prezentowanych w Las Vegas, jak i nowych tekstach, które w międzyczasie pojawiły się na VapoManiaku.

Champs Trade Shows – najciekawsze vapo-nowości

Jednym z najciekawszych vaporizerów prezentowanych w Las Vegas był Haze Square firmy Haze Technologies, producenta udanego Haze V3 Dual. Wcześniejszy model (V3 Dual) był pierwszym na świecie waporyzatorem z dwiema komorami, pomiędzy którymi można się przełączać bez konieczności otwierania urządzenia. Haze Square idzie o krok dalej – posiada nie dwie, ale aż cztery (!) komory grzewcze, przy czym użytkownik sam decyduje, czy dana komora będzie miała wkładkę na susz czy na koncentrat. Aby przełączyć się pomiędzy komorami wystarczy chwycić za dolną i przekręcić górną część urządzenia – genialnie proste. Haze Square będzie też posiadał w pełni konwekcyjne ogrzewanie, wibracje oraz obsługę aplikacji mobilnej – czyli wszystkie elementy, które ostatnio najbardziej cenią sobie fani vaporizerów. Data premiery nie jest jeszcze znana. Poniżej krótki filmik prezentujący mechanizm działania Haze Square:

Drugą najciekawszą moim zdaniem nowością jest Vapium MNML, czyli Minimal. Vapium to firma, której dziełem jest m.in. ceniony przez wielu Summit+, nazywany też niezniszczalnym vaporizerem. Nowe urządzenie, MNML, będzie niezwykle małe i poręczne, będzie też posiadało wymienne moduły pozwalające na waporyzację suszu bądź koncentratów oraz magnetyczne mieszadełko, chowane wewnątrz urządzenia. Kolejną fajną funkcją, mimo bardzo niewielkich rozmiarów, będzie możliwość samodzielnej wymiany baterii, co jest bardzo cenione przez użytkowników spędzających sporo czasu poza domem. Data premiery w tym przypadku również nie jest jeszcze znana, wiadomo za to, że urządzenie będzie kosztowało poniżej 200$.

Nowości również na VapoManiaku!

Tymczasem na VapoManiku w trakcie weekendu pojawiła się nowa recenzja – Mighty Vaporizer. Mighty to legendarne urządzenie firmy Storz & Bickel, producenta słynnego Volcano. Jest to jedno z droższych urządzeń na rynku, ale mówi się o nim, że dostarcza najlepszej jakości pary. Czy jest tak faktycznie? Czy Mighty jest wart swojej ceny i faktycznie dostarcza takiej świetnej pary? Dowiecie się z mojej recenzji, którą znajdziecie tutaj.

dsc_0723
PAX 2 połączony z filtrem wodnym.

Ostatnio zaniedbałem trochę dział akcesoria – teraz to się zmieni. Na dobry początek opisałem PAX Reclaim&Cleaning Rod (przyrząd do czyszczenie ścieżki pary vaporizerów PAX 2 oraz PAX 3) oraz adapter filtra wodnego dla PAX 2/PAX 3. Szczególnie to ostatnie akcesorium polecam tym z Was, którzy posiadają PAXa – filtracja wodna potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Oba akcesoria produkowane są przez amerykańską firmę NewVape, znaną z produkcji wysokiej jakości akcesoriów dodatkowych dla vaporizerów różnych firm. Więcej akcesoriów przetestuję dla Was już wkrótce!

Zapraszam do lektury!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *