Blog

Nowości na VapoManiaku!

Nowości na VapoManiaku! 17 lipca 20172 komentarze

Choć lato w pełni, na VapoManiaku sporo nowości – dziś oddaję w Wasze ręce jednocześnie recenzję OmniVap Titanium oraz Video-Recenzję Boundless CFV. Poniżej dowiecie się o nich nieco więcej. A już wkrótce więcej nowości!

IMG_7931

Recenzja OmniVap Titanium to tekst, na który sporo osób czekało, szczególnie bardzo liczne (i szybko rosnące) grono fanów vaporizerów firmy DynaVap. OmniVap to totalna rewolucja w porównaniu do wcześniejszych VapCap’ów – poprzez proste przekręcenie ustnika możemy regulować dopływ powietrza, co bezpośrednio wpływa na gęstość i moc pary. Oznacza to brak konieczności korzystania ze „sprzęgła”, co niesłychanie ułatwia inhalację. OmniVap pozwala też na wypuszczanie jeszcze większych chmur niż w przypadku VapCap M, jest jeszcze bardziej wydajny, zaś rozmiar jego komory grzewczej jest regulowany. Z drugiej strony, OmniVap jest sporo droższy od innych modeli vaporizerów firmy DynaVap. Czy jest wart swojej ceny? Dowiecie się z mojej pogłębionej recenzji, którą znajdziecie klikając tutaj.

FullSizeRender

Video-Recenzja Boundless CFV powstała z kolei z powodu mojej osobistej sympatii do tego modelu – CFV to obecnie 1 z 3 najczęściej używanych przeze mnie waporyzatorów, bardzo cenię sobie ten sprzęt. Do napisanej już dłuższy czas temu recenzji dograłem więc Video-Recenzję, w której ze szczegółami omawiam wszystkie aspekty tego modelu. Moją Video-Recenzję możecie zobaczyć poniżej lub wewnątrz recenzji CFV. Oczywiście, film możecie obejrzeć również bezpośrednio w serwisie YouTube – zachęcam do subskrybowania mojego kanału!

A już wkrótce, tradycyjnie, kolejne nowości – bądźcie czujni!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *