Blog

Nowa recenzja – Arizer Extreme Q 6.0!

Nowa recenzja – Arizer Extreme Q 6.0! 5 października 2016Leave a comment

dsc_0238W dziale recenzje znajdziecie nowy tekst mojego autorstwa, tym razem poświęcony waporyzatorowi stacjonarnemu Arizer Extreme Q 6.0. Zapraszam do lektury!

Jak do tej pory udostępniałem tylko recenzje vaporizerów przenośnych, uznałem jednak, że czas to zmienić. Dlatego teraz oddaję w Wasze ręce recenzję pierwszego urządzenia stacjonarnego – Extreme Q 6.0 uznanej kanadyjskiej firmy Arizer! To ciekawy, wielofunkcyjny sprzęt: potrafi napełniać vaporem balony niczym słynny Volcano lub działać w trybie shishy. Opcjonalnie można podłączyć do niego także filtr wodny, dodatkowo poprawiający jakość pary, która i bez niego stoi na naprawdę wysokim poziomie. Warto też nadmienić, że cena tego vaporizera jest naprawdę konkurencyjna. Zapraszam do zapoznania się z recenzją!

Waporyzacja ziół leczniczych

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *