Blog

Już wkrótce widzimy się w serwisie YouTube!

Już wkrótce widzimy się w serwisie YouTube! 8 marca 2017Leave a comment

Jak mogliście zauważyć, ostatnio wrzucam posty nieco rzadziej. Jest tak, ponieważ intensywnie pracuję nad nowym projektem, jakim są video-recenzje, które już wkrótce będziecie mogli zobaczyć w serwisie YouTube!

Na pierwszy ogień pójdzie video-recenzja PAX 2, jednego z moich ulubionych waporyzatorów. Przygotowywanie filmów jest dość czasochłonnym zajęciem, mam natomiast nadzieję, że efekty Wam się spodobają. Po PAX 2 przyjdzie czas na inne waporyzatory – będę się starał by video-recenzje ukazywały się w miarę regularnie.

Natomiast jeszcze w tym tygodniu udostępnię Wam tradycyjną (tekstową) recenzję kolejnego genialnego vaporizera, jakim jest PAX 3. Oczywiście, w dalszej kolejności powstanie również video-recenzja tego sprzętu, cierpliwości! 😉

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *