Blog

Jesienne nowości!

Lato się skończyło i jesień zawitała do nas już w pełni. Jako miłe wspomnienie lata możecie zobaczyć moją recenzję Arizer Solo 2 nagraną w słonecznej Barcelonie. Oprócz tego jeszcze kilka innych nowości na stronie – tych już dodanych i tych, których spodziewać możecie się już wkrótce.

Jesteście ciekawi, jaki nowości dla Was przygotowałem? Część z nich mogliście już widzieć na stronie, w zanadrzu mam jednak jeszcze sporo ciekawych nowych tekstów i filmów, które w najbliższym czasie ujrzą światło dzienne. Następny w kolejce do recenzji czeka Grasshopper – jego recenzji możecie spodziewać się w listopadzie. A tymczasem…

Nowa recenzja – Arizer Solo 2

IMG_9258

Arizer Solo 2 to następca legendarnego modelu Solo, pod wieloma względami poprawiony. Kilka dni temu równocześnie dodałem zarówno tradycyjną recenzję tego modelu, jak i jego Video-Recenzję, którą nagrałem dla Was w słonecznej Barcelonie. Poza wszystkimi innymi atutami tego miasta warto wspomnieć o Cannabis Social Clubs, czyli prywatnych klubach, których członkowie mogą w nich legalnie nabywać i konsumować marihuanę, haszysz oraz koncentraty. Tak, zgadliście – jestem członkiem jednego z takich klubów i już wkrótce podzielę się z Wami wrażeniami płynącymi z tego członkostwa. Możecie więc spodziewać się wkrótce tekstu, z którego dowiecie się jak to jest z legalnym kupowaniem rekreacyjnej marihuany w Europie – tekst będzie porównaniem rozwiązań holenderskich oraz hiszpańskich.

DynaStash, czyli sprytny schowek na VapCap’a

IMG_7901

Kolejna nowość na stronie to recenzja DynaStash. Jest to niewielki drewniany futerał na VapCapa i jednocześnie schowek na susz. Choć nie jest to przesadnie tanie akcesorium to może ono zainteresować fanów VapCap’a. A z Waszych wiadomości wiem, że wśród moich czytelników jest ich bardzo dużo. Nic w tym zresztą dziwnego – VapCap M okazał się kamieniem milowym w popularyzacji waporyzacji w Polsce, i nie tylko w Polsce zresztą. Jeśli więc tak jak ja oszaleliście na punkcie sprzętów DynaVap to koniecznie sprawdźcie recenzję DynaStash!

Młynki

Jak wiadomo, susz do waporyzacji trzeba mielić w młynku, na polskim rynku dostępne są setki modeli młynków w różnych kształtach, rodzajach oraz cenach. Często pytacie mnie, jakich młynków używam i jakie polecam. W niedługim czasie możecie więc spodziewać się filmu, w którym opowiem Wam trochę o rożnych typach młynków, różnicach pomiędzy nimi i ogólnie o mieleniu suszu. Kupiłem też parę młynków z najwyższej półki, możecie więc spodziewać się również nieco informacji na ich temat.

A już wkrótce: film-niespodzianka!

W najbliższych dniach w serwisie YouTube pojawi się mój nowy film-niespodzianka i jestem pewien, że sporej części z Was może on przypaść do gustu. Bądźcie czujni! 😉

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *