Waporyzatory i waporyzacja – wiem o nich wszystko. Jestem VapoManiak.

IMG_7477

VapoManiak to strona poświęcona waporyzacji i vaporizerom (waporyzatorom). Baza wiedzy o waporyzacji, niezależne autorskie recenzje vaporizerów, Video-Recenzje, testy akcesoriów, blog o waporyzacji – to wszystko i wiele więcej znajdziesz na mojej stronie.

Jeśli nie wiesz, czym jest waporyzacja i vaporizery, zacznij od zajrzenia tutaj – baza wiedzy na temat waporyzacji i waporyzatorów.

Najnowsza Video-Recenzja: VapCap M 2019 Vaporizer

Jeśli zastanawiasz się, jaki vaporizer wybrać lub szukasz informacji dotyczących waporyzatorów i waporyzacji, zajrzyj tutaj:

TOP5 – Zobacz recenzje najlepszych waporyzatorów:

Ghost MV1 Vaporizer – 96/100

IMG_1501
Ghost MV1 – przeczytaj recenzję

Ghost MV1 Vaporizer to niezwykły waporyzator konwekcyjnyProdukuje on wspaniałą parę, której smak jest naprawdę obłędny. Pozwala też na branie pojedynczych wdechów, bez konieczności wykorzystania całości materiału roślinnego naraz. Jest za to dość trudny w obsłudze.

Arizer Solo 2 – 96/100

IMG_9254
Arizer Solo 2 – przeczytaj recenzję

Arizer Solo 2 to znacznie udoskonalony następca legendarnego modelu Solo. Arizer Solo 2 to świetna jakość i smak pary, doskonała wydajność oraz najmocniejsza na rynku bateria – pozwala ona aż na 3 godziny ciągłej waporyzacji na jednym ładowaniu!

Mighty Vaporizer – 95/100

dsc_0680
Mighty Vaporizer – przeczytaj recenzję

Mighty to sporych rozmiarów vaporizer przenośny firmy Storz & Bickel, producenta legendarnego Volcano. Mighty dostarcza wspaniałej pary i doskonale wydobywa substancje aktywne z waporyzowanego materiału roślinnego.

DaVinci IQ Vaporizer – 95/100

IMG_7981
DaVinci IQ – przeczytaj recenzję

DaVinci IQ Vaporizer to największy konkurent PAX 3. DaVinci IQ dostarcza pary o genialnej jakości i smaku, posiada szereg bardzo innowacyjnych rozwiązań, współpracuje z aplikacją mobilną i ma wymienną baterię.

Arizer Air 2 Vaporizer – 95/100

IMG_0727
Arizer Air 2 – przeczytaj recenzję

Arizer Air 2 Vaporizer to druga generacja kultowego vaporizera hybrydowego. Duża moc pary, niezwykle czysty smak i ogromna oszczędność materiału to główne walory tego modelu. Dużym atutem jest także wymienna bateria.

Wszystkie recenzje vaporizerów – kliknij tutaj.

Mój kanał w YouTube – kliknij tutaj.

***

Wszystkie moje oceny, opinie i recenzje są niezależne i nikt na nie w żaden sposób nie wpływa. Dysponuję sporą wiedzą, którą chcę się przy pomocy tej strony z Wami podzielić. Jestem autorem wszystkich tekstów oraz większości zdjęć na tej stronie (w przypadku zaś zdjęć, których nie jestem autorem – informuję o ich źródle) i są one chronione prawami autorskimi.

Disclaimer:

Vaporizery (waporyzatory) są urządzeniami, których używa się do aromaterapii przy pomocy rozmaitych mieszanek ziołowych, takich jak mięta, rumianek czy waleriana. Nie jest tajemnicą, że można ich używać również do inhalacji marihuaną. Pamiętaj jednak, że marihuana i wszystkie jej przetwory zawierające THC (haszysz, woski, olejki oraz produkty spożywcze) są na terenie Polski zakazane, zaś ta strona w żaden sposób nie zachęca do ich stosowania. Wszelkie testy vaporizerów na terenie Polski są przeze mnie przeprowadzane przy pomocy legalnych ziół, najczęściej jest to mięta i rumianek. Wszelkie odniesienia do używania marihuany zawarte na tej stronie dotyczą sytuacji, w której jest ona używana w krajach, w których nie jest to przestępstwem, takich jak Holandia, Hiszpania, Portugalia, Szwajcaria, Włochy lub Republika Czeska. Na terytorium Polski vaporizery polecam do inhalacji jedynie legalnych ziół, takich jak mięta, melisa, chmiel czy rumianek – to bardzo miły i w 100% legalny sposób na relaks.

Zdjęcie na górze strony (krzaki konopi) nie jest mojego autorstwa ani nie znam jego autora, było jednak dostępne w domenie publicznej Creative Commons.

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania.