Szklany ustnik dla Crafty/Mighty Vaporizer (EasyFlow)

IMG_7072.jpg

Szklany ustnik dla przenośnych vaporizerów Storz & Bickel, czyli dla Crafty i Mighty, zafascynował mnie od pierwszego wejrzenia. Nie mogłem sobie odmówić przetestowania go, więc przy okazji postanowiłem podzielić się z Wami swoimi wrażeniami.

Szklany ustnik do Mighty/Crafty produkowany jest przez firmę EasyFlow, znaną między innymi z produkcji dobrej jakości adapterów do vaporizerów. Standardowy ustnik jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i w zasadzie nie miałem do niego żadnych zastrzeżeń, jednak ustnik ze szkła w teorii powinien dawać lepszy smak pary i zapewnić jej lepsze chłodzenie.

Jeśli chodzi o smak pary to szczerze mówiąc nie zauważyłem jakiejś istotnej różnicy w porównaniu do standardowego ustnika. Natomiast faktycznie dodatkowo schładza on parę, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej gładka i aksamitna – wielki plus za to! Ustnik zmienia jeszcze jedną rzecz – jest nieco szerszy, przez co przepływ powietrza jest zdecydowanie lepszy i można brać jeszcze większe wdechy pary. Wielki plus również za to – to właściwie największa zaleta tego ustnika.

img_7071

Jeśli natomiast chodzi o wady tego akcesorium, to zauważyłem właściwie tylko jedną – ustnik nie jest osadzony równie mocno jak standardowy ustnik, przez co przy jego składaniu/rozkładaniu najlepiej jest co nieco dociskać go do jednostki chłodzącej parę. W przeciwnym wypadku może bowiem zdarzyć się tak, że ustnik zwyczajnie wypadnie.

Szklany ustnik nie jest akcesorium niezbędnym dla Crafty/Mighty, ale w ogólnym rozrachunku poprawia i tak świetna wrażenia z inhalacji. Jeśli więc macie parę groszy na zbyciu to jak najbardziej polecam to akcesorium.Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze porady i powiadomienia o nowych recenzjach i najlepszych dealach na waporyzatory!

* pole wymagane