Medicante

Medicante to kompleksowa pomoc w zakresie zdrowia, w formule wideo konsultacji dla pacjentów z całej Polski. Oferują dostęp do m.in profesjonalnej terapii specjalistycznej – medyczną marihuaną.
Zespół Medicante to kilkunastu doświadczonych lekarzy i terapeutów, którzy konsultują pacjentów 7 dni w tygodniu, w godzinach 7.00-22.00. Pierwsza konsultacja lekarska online to 69 zł, a każda kolejna konsultacja lekarska 99 zł.  

Naszym celem jest zapewnienie dostępności do profesjonalnych usług medyczny

Dokumentacja medyczna, taka jak zaświadczenie o udziale w terapii, dokumenty wymagane do wywozu medycznej marihuany za granicę oraz zmiana/aktualizacja recepty jeśli lek był nie dostępny w aptece są bezpłatne – 0 zł.

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Podobają Ci się moje recenzje i opinie na temat testowanych waporyzatorów? Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco? Zapisując się do newslettera:

 
  •  - otrzymasz najświeższe informacje ze świata waporyzacji

  •  - jako pierwszy dowiesz się o najlepszych promocjach i konkursach!

       • Tylko i wyłącznie wartościowe treści :)

* pola wymagane

Klikając "Zapisz się!" wyrażasz zgodę na wysyłkę wiadomości na podany adres oraz przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez High Experts sp. z o.o.. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę wycofać. Administrator gwarantuje że moje dane są bezpieczne i nigdzie nie udostępniane."