Adapter filtra wodnego dla PAX 2/PAX 3 (NewVape)

dsc_0723PAX 3 Vaporizer i PAX 2 to świetne urządzenia, które produkują wysokiej jakości parę. W przypadku każdego waporyzatora filtracja wodna pozwala jednak na znaczną poprawę jakości pary i jej prawidłowe nawilżenie. Tym bardziej warto więc bliżej przyjrzeć się adapterom firmy NewVape pozwalającym na wygodne podłączenie PAX’a do Twojego ulubionego filtra wodnego.

Adaptery filtra wodnego firmy NewVape występują w dwóch wersjach – męskiej i żeńskiej. W żadnym wypadku nie chodzi jednak o to, że jedna jest skierowana do mężczyzn a druga do kobiet 😉 Chodzi o to, do jakiego złącza fajki wodnej będzie pasował adapter – wersja męska będzie pasowała do fajek ze złączem typu żeńskiego i na odwrót. Co istotne, adaptery pasują do złącz zarówno o szlifie 14 mm jak i 18 mm, co jest wielkim plusem.

dsc_0719Ponieważ mój filtr wodny ma złącze 18 mm typu żeńskiego, wybrałem męską wersję adaptera. Wersja żeńska, poza innym typem złącza, nie różni się niczym od męskiej. Korzystanie z adaptera jest niezwykle proste – wystarczy zdjąć ustnik PAX’a, umieścić vaporizer w adapterze, a następnie adapter umieścić w złączu fajki wodnej. Adapter posiada w środku mały bolec, który pozwala na jak włączenie/wyłączenie urządzenia i zmianę temperatury bez wyjmowania PAX’a z adaptera, co jest bardzo wygodne.

dsc_0720Para przefiltrowana przez wodę jest o wiele przyjemniejsza – jest chłodniejsza, co pozwala na branie większych wdechów, jest też lepiej nawilżona, dzięki czemu nie wysusza gardło. Sam adapter jest wykonany niezwykle starannie, materiał użyty do jego produkcji to najwyższej jakości stal chirurgiczna, która nie zmienia w żaden sposób smaku pary.

Adapter filtra wodnego do vaporizerów PAX 2/PAX  3 to naprawdę świetne akcesorium. Inhalacje w domu nabierają dzięki niemu zupełnie nowego wymiaru. Jeśli więc kochasz swojego PAX’a, pokochasz również to akcesorium – jest warte każdej złotówki na nie wydanej!Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

11 comments

 1. Witam,
  Gdzie można zamówić taki adapter filtra wodnego firmy NewVape oraz pasujący filtr wodny ? Jaki filtr wodny do tego adaptera i Pax3 najbardziej polecasz ?
  Pozdrawiam serdecznie

 2. VapoManiak witam i dziękuję za maila odnośnie rad użytkowania Pax’a przydały się a i przyjemność z korzystania wzrosła.

  Dołączam się do prośby moich przedmówcow. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    1. Hej, przeoczyłem Twój komentarz wcześniej, wybacz. To tak naprawdę zależy od modelu filtra, ceny sensownych modeli zaczynają się od 99 zł, jak coś to mogę polecić kilka modeli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze porady i powiadomienia o nowych recenzjach i najlepszych dealach na waporyzatory!

* pole wymagane