Sklepy

Gdzie kupić vaporizer?

W Polsce waporyzatory można zakupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. W tym pierwszym przypadku są to zazwyczaj sklepy oferujące wiele innych produktów (waporyzacja nie jest jeszcze w naszym kraju na tyle popularna, aby opłacało się prowadzenie sklepów stacjonarnych sprzedających wyłącznie waporyzatory), same zaś vaporizery bywają w nich droższe nawet o kilkaset złotych niż w sklepach internetowych.

W internecie działa wiele polskich sklepów, w których możesz kupić vaporizery, jednak tylko kilka spośród nich ma w miarę przyzwoite ceny, zaś spośród nich jedynie pojedyncze sklepy są autoryzowanymi sprzedawcami, co oznacza brak problemów z honorowaniem gwarancji producenta.

Należy też uważać na sklepy z waporyzatorami mające w swojej ofercie najtańsze, niebezpieczne urządzenia (np. Titan 2), co oznacza, że nie liczą się one z Twoim zdrowiem.

Szerokim łukiem omijaj AliExpress, i nieautoryzowanych sprzedawców na portalach aukcyjnych typu Allegro czy eBay – w tego typu miejscach najłatwiej trafić na podrobiony sprzęt, co w przypadku niektórych modeli vaporizerów (np. PAX 2 Vaporizer czy Mighty Vaporizer) jest prawdziwą plagą.

Jeśli masz wątpliwości czy miejsce, w którym planujesz dokonać zakupu to zaufany sklep, stosujący uczciwą politykę względem klientów – napisz do mnie. Przetestowałem wszystkie największe polskie sklepy internetowe z vaporizerami.

Kupując w polecanym przeze mnie miejscu możesz być pewien, że kontakt ze sklepem będzie bezproblemowy również po dokonaniu zakupu, np. jeśli zajdzie potrzeba naprawy w ramach gwarancji.

Z moich doświadczeń wynika, że niektóre sklepy niestety odpisują na maile tylko kiedy liczą, że coś od nich kupię, zaś po dokonaniu zakupu (np. kiedy chciałem o coś dopytać lub reklamować produkt) wiadomości były pozostawiane bez odpowiedzi. Tych sklepów oczywiście Wam nie polecam 🙂

Linki do sklepu z waporyzatorami VapeFully i kody promocyjne

Jeśli zaś jesteś zainteresowany zakupem któregokolwiek z recenzowanych przeze mnie produktów, polecam skorzystać z załączonych przeze mnie linków do sklepu VapeFully (link na  końcu skrótu recenzji lub baner na pasku bocznym).

W ten sposób masz pewność, że zakupu dokonujesz w sprawdzonym miejscu, uczciwie traktującym klienta. To, że znajdziesz urządzenie w innym sklepie taniej o kilkadziesiąt złotych wcale nie znaczy, że to najlepszy wybór. Przykład?

Są sklepy, w których PAX 3 czy DaVinci IQ dostaniesz w niższej cenie, jednak jeśli ten sklep nie jest autoryzowanym przedstawicielem producenta to o honorowaniu gwarancji możesz zapomnieć: zamiast 10-letniej gwarancji producenta będziesz mógł skorzystać jedynie 2-letnią gwarancję zapewnionej przez sklep – mało fajnie.

Pamiętajcie też o gwarancji najniższej ceny w VapeFully – w skrócie, jeśli znajdziecie dany waporyzator taniej w innym sklepie i podeślecie do VapeFully linka do takiej oferty, wówczas VapeFully obniży cenę do takiego samego poziomu lub wręcz ją przebije. Warto z tego korzystać, ponieważ wówczas kupujecie najtaniej i jednocześnie w najbardziej solidnym sklepie z waporyzatorami.

Dodatkowo, począwszy od marca 2018, moi czytelnicy i widzowie mogą korzystać z mojego kodu promocyjnego w sklepie VapeFully. Wystarczy, że robiąc zakupy użyjecie kodu promocyjnego VM5% i wówczas cała zawartość Waszego koszyka (poza produktami będącymi aktualnie w promocji) zjedzie w dół o 5%. Mam nadzieję, że się przyda 🙂

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Podobają Ci się moje recenzje i opinie na temat testowanych waporyzatorów? Chcesz dowiedzieć się więcej i być na bieżąco? Zapisując się do newslettera:

 
  •  - otrzymasz najświeższe informacje ze świata waporyzacji

  •  - jako pierwszy dowiesz się o najlepszych promocjach i konkursach!

       • Tylko i wyłącznie wartościowe treści :)

* pola wymagane

Klikając "Zapisz się!" wyrażasz zgodę na wysyłkę wiadomości na podany adres oraz przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez High Experts sp. z o.o.. Wiem, że zgodę w każdej chwili mogę wycofać. Administrator gwarantuje że moje dane są bezpieczne i nigdzie nie udostępniane."