Blog

DaVinci IQ – recenzja + Video-Recenzja!

DaVinci IQ – recenzja + Video-Recenzja! 11 sierpnia 2017Leave a comment

Dziś w Wasze ręce przekazuję recenzję, na którą wiele osób czekało: DaVinci IQ Vaporizer. Równolegle do premiery recenzji, w serwisie YouTube udostępniłem Video-Recenzję tego waporyzatora, zrealizowaną podczas pobytu w Amsterdamie.

DaVinci IQ to mały, zgrabny i doskonale działający vaporizer przenośny. Jest to największy konkurent PAX 3 Vaporizer i pomiędzy oboma modelami jest sporo podobieństw: oba współpracują z aplikacją mobilną, oba ogrzewają susz kondukcyjnie, oba mają 10 lat gwarancji i oba działają świetnie. Pod niektórymi względami DaVinci IQ jest znacznie lepszy od PAX 3, pod innymi znacznie gorszy – w ostatecznym rozrachunku oceniłem je tak samo, na 96 punktów na 100. To dwa najwyżej oceniane przeze mnie waporyzatory.

W pogłębionej recenzji DaVinci IQ drobiazgowo analizuję wszystkie aspekty tego urządzenia – to jedna z najdłuższych recenzji, jakie kiedykolwiek napisałem. Z czasem powstanie jeszcze osobny tekst poświęcony aplikacji mobilnej DaVinci. Póki co zapraszam do lektury recenzji, którą znajdziecie tutaj.

Video-Recenzja DaVinci IQ została przeze mnie zrealizowana w Amsterdamie, dzięki czemu mogłem sobie w niej pozwolić na nieco więcej swobody niż w pozostałych filmach i nie katuję Was waporyzowaniem rumianku 😉 Film możecie obejrzeć zarówno poniżej, w recenzji DaVinci IQ, jak i w serwisie YouTube. Czekam na Wasze opinie!

https://youtu.be/8Aih_C_-wlA

Waporyzacja ziół leczniczych

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *