Pokrowiec antyzapachowy Ryot Smell Safe

Pokrowiec antyzapachowy Ryot Smell Safe to świetne rozwiązanie – pozwala przenosić vaporizer wraz z zestawem akcesoriów i jednocześnie hamuje przedostawanie się jakichkolwiek zapachów na zewnątrz. To bardzo praktyczna sprawa, szczególnie jeśli planujesz nosić przy sobie vaporizer i jednocześnie zachować maksimum dyskrecji.

Jak wiadomo, zioła potrafią mieć dość intensywny zapach. Również niektóre vaporizery, jak na przykład PAX 2 Vaporizer i PAX 3 Vaporizer, potrafią wydzielać sporo zapachu kiedy są nabite ziołami lub zebrało się w nich nieco osadu. Jeśli więc planujesz zabrać ze sobą vaporizer wraz z ziołami i akcesoriami w miejsce, w którym lepiej jest zachować należytą dyskrecję, pokrowiec antyzapachowy Ryoy Smell Safe jest zdecydowanie dobrym rozwiązaniem.

Pokrowiec jest sporych rozmiarów, mieści się w nim zdecydowana większość przenośnych vaporizerów, włącznie z jednym z największych spośród nich, czyli Mighty Vaporizer. W głównej części pokrowca znajduje się jedna przegroda, do której Mighty pasuje idealnie, natomiast jeśli zdecydujemy się umieścić w niej mniejsze urządzenie, np. PAX 3PAX 3 czy AirVape XS, wówczas pozostanie jeszcze sporo miejsca, które można wykorzystać np. na młynek. Oprócz tego, z boku futerału znajduje się jeszcze jedna, mała i dodatkowo uszczelniona kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny – idealne miejsce na zioła lub mniejsze akcesoria, np. magazynek na kapsułki dozujące do Mighty/Crafty.

Zastanawiacie się zapewne, jakim cudem materiałowy pokrowiec ma nie przepuszczać zapachów? Okazuje się, że w materiał wszyta została warstwa z włókien węglowych (aktywny węgiel), które znane są ze swoich właściwości hamujących zapachu. Sam zamek błyskawiczny jest z kolei mocno uszczelniony. W efekcie pokrowiec Ryot Smell Safe faktycznie idealnie hamuje wydzielanie niechcianych zapachów – są one całkowicie niewyczuwalne, w każdym razie dla ludzkiego nosa. Futerał jest dość gruby, więc dodatkowo spełnia również funkcję ochronną.

Podsumowując, jeśli zabierasz ze sobą swój vaporizer i chcesz zachować maksimum dyskrecji, Ryot Smell Safe to świetny pomysł – tym bardziej, że nie jest to duży wydatek.Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent waporyzatorów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się! Zapraszam też na grupę na Facebooku: Waporyzacja Ziół Leczniczych, gdzie otwarcie dzielę się swoją wiedzą i odpowiadam na bieżące pytania. 

2 comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wejdź na wyższy poziom waporyzacji

 

Zapisz się do newslettera i otrzymuj najlepsze porady i powiadomienia o nowych recenzjach i najlepszych dealach na waporyzatory!

* pole wymagane