Blog porady waporyzacja

DynaVap VapCap – Porad część pierwsza!

DynaVap VapCap – Porad część pierwsza! 12 czerwca 20194 komentarze

Zapraszam Was do zapoznania się z pierwszą częścią moich porad dotyczących użytkowania VapCap’ów!

 

Ponieważ dostaję od Was sporo pytań dotyczących użytkowania waporyzatorów DynaVap, postanowiłem zebrać wszystkie porady dotyczące tego tematu i nagrać na ten temat osobny film. A że wyszło tego sporo, to podziłem film na 2 części.

Powyżej możecie zobaczyć pierwszą część moich porad – z filmu dowiecie się m.in. jak nabić i opróżnić VapCap’a, jak go ogrzewać, jak wybrać odpowiednią zapalniczę, czym różni się ogrzewanie zapalniczką z 1 płomieniem od ogrzewania zapalniczką z kilkoma płomieniami, a także jak korzystać ze sprzęgła. Niebawem opublikuję drugą część porad, z której dowiecie się kolejnych kilku ciekawostek. Jeśli macie jakieś szczegółowe pytania, na które chcielibyście poznać odpowiedzi – piszcie w komentarzach!

Nie zapomnijcie też sprawdzić recenzji najnowszego VapCap M 2019 Vaporizer!

Ps. Jak Wam się podoba nowa wersja strony?! :-))

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent vaporizerów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się!

4 comments

  1. Witam, dzisiaj przyjechał do mnie mój VapCap m 2018. Czy jak podgrzewa się go i jest to kliknięcie to wtedy starcza na jednego bucha czy kilka? Na ile tak zaciągnięć starcza takie jedno nabicie go jakby się go w pełni naładowało (oczywiście nie ubijając)?

    1. Jeszcze jedno, najprawdopodobniej jutro go wytestuję lecz jest taka sprawa że jak jest ta jak gdyby spirala to widzę że to powinno schodzić a ja próbuje to wyjąć i nie mogę. Zamawiałem go ze strony Vapefully więc to nie jest żadna podróbka ani nic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *