DaVinci IQ – recenzja + Video-Recenzja!

Dziś w Wasze ręce przekazuję recenzję, na którą wiele osób czekało: DaVinci IQ Vaporizer. Równolegle do premiery recenzji, w serwisie YouTube udostępniłem Video-Recenzję tego waporyzatora, zrealizowaną podczas pobytu w Amsterdamie.

DaVinci IQ to mały, zgrabny i doskonale działający vaporizer przenośny. Jest to największy konkurent PAX 3 Vaporizer i pomiędzy oboma modelami jest sporo podobieństw: oba współpracują z aplikacją mobilną, oba ogrzewają susz kondukcyjnie, oba mają 10 lat gwarancji i oba działają świetnie. Pod niektórymi względami DaVinci IQ jest znacznie lepszy od PAX 3, pod innymi znacznie gorszy – w ostatecznym rozrachunku oceniłem je tak samo, na 96 punktów na 100. To dwa najwyżej oceniane przeze mnie waporyzatory.

W pogłębionej recenzji DaVinci IQ drobiazgowo analizuję wszystkie aspekty tego urządzenia – to jedna z najdłuższych recenzji, jakie kiedykolwiek napisałem. Z czasem powstanie jeszcze osobny tekst poświęcony aplikacji mobilnej DaVinci. Póki co zapraszam do lektury recenzji, którą znajdziecie tutaj.

Video-Recenzja DaVinci IQ została przeze mnie zrealizowana w Amsterdamie, dzięki czemu mogłem sobie w niej pozwolić na nieco więcej swobody niż w pozostałych filmach i nie katuję Was waporyzowaniem rumianku ;-) Film możecie obejrzeć zarówno poniżej, w recenzji DaVinci IQ, jak i w serwisie YouTube. Czekam na Wasze opinie!

 

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent vaporizerów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s