Duża porcja nowości na VapoManiaku!

Na VapoManiaku solidna porcja nowych treści: dziś recenzja VapCap M, a już wkrótce Video-Recenzja AirVape XS! Poniżej przeczytacie więcej o nowościach na stronie oraz o tym, czego jeszcze możecie w najbliższym czasie spodziewać się na VapoManiaku!

Recenzja VapCap M to tekst dość wyczekiwany – zarówno przez część z Was, jak i przeze mnie. Pracowałem nad tą recenzją blisko 3 tygodnie, testując w międzyczasie VapCap M na wszystkie możliwe sposoby. Efekty przeszły moje naśmielsze oczekiwania – VapCap M to najbardziej wydajny i oszczędny spośród wszystkich modeli, które dotychczas testowałem! Wszystkiego na temat VapCap M dowiecie się z mojej pogłębionej recenzji, którą znajdziecie klikając tutaj:

IMG_7446
VapCap M – przeczytaj recenzję!

Video-Recenzja AirVape XS to z kolei mój najnowszy film, który już wkrótce będzie pojawi się w serwisie YouTube  (oczywiście będzie dostępny również z poziomu strony VapoManiak.pl.). AirVape XS to bardzo mały i świetnie działający vaporizer hybrydowy. Jego recenzja pojawiła się na stronie parę miesięcy temu, teraz dograłem do tego video. AirVape XS to waporyzator tańszy od  wcześniej recenzowanych przeze mnie w YouTube modeli – kosztuje 699 zł. Na marginesie dodam, że w trakcie nagrywania filmu w bezpośrednim sąsiedztwie mojego mieszkania odbywała się dość dzika impreza, czego efekty są słyszalne w Video-Recenzji – w sumie to dość zabawna sprawa. Video-Recenzja AirVape XS jest już gotowa, obecnie wgrywa się do YouTube, co może jeszcze trochę potrwać.

W najbliższym czasie na VapoManiaku pojawią się recenzje dwóch kolejnych waporyzatorów. Jeden z nich należy do kategorii budżetowej, będzie to więc ukłon w stronę osób, które niekoniecznie mogą lub chcą przeznaczyć na waporyzator dużą kwotę. Drugi waporyzator to jeden z najlepszy modeli butanowych kiedykolwiek stworzonych – obecnie czekam aż do mnie dotrze. Będzie też przewodnik po zapalniczkach żarowych do VapCapów (oraz innych waporyzatorów butanowych) i parę innych ciekawych nowości – bądźcie czujni! :-)

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent vaporizerów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s