Najciekawsze vaporizery niedostępne w Polsce

W dzisiejszym poście przyjrzymy się bliżej najciekawszym modelom vaporizerów, które nie są dostępne w Polsce. Ciekawych modeli z tej kategorii jest dość dużo, wybrałem dla Was 3 moim zdaniem najbardziej godne uwagi. Pozostaje trzymać kciuki, że wkrótce modele te pojawią się i w naszym kraju!

Milaana

milaana
źródło: FuckCombustion Forum

Milaana jest przenośnym vaporizerem konwekcyjnym typu on-demand. Dostarcza niesamowitej jakości pary, która często jest porównywana z tą, którą można otrzymać korzystając ze Sticky Brick. Głowna różnica pomiędzy tymi dwoma urządzeniami jest taka, że Milaana jest mniejsza, jest zasilana baterią zamiast butanu i można ją obsługiwać jedną ręką. Podobieństwa to z kolei drewniana obudowa, całkowity brak jakiegokolwiek oporu przy wdechu oraz niesamowita jakość i ilość pary. Jednym słowem: vaporizer marzeń. Niestety, nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie Milaana miała pojawić się w Polsce. Na pocieszenie mogę jedynie dodać, że Rastabuddhatao (producent Milaany) ma ponoć najgorszą obsługę klienta na świecie ;-)

Firewood 4

firewood-4_420_vape_zone
źródło: 420 Vape Zone

Firewood 4, podobnie jak Milaana, jest przenośnym vaporizerem konwekcyjnym typu on-demand. Firewood 4, jak sama nazwa wskazuje, wykonany jest z drewna, więc również z wyglądu może może w pierwszej chwili trochę przypominać poprzedni waporyzator. Zupełnie inaczej sprawa przedstawia się jeśli chodzi o funkcje – Firewood 4 jest zdecydowanie bardziej zaawansowany technologicznie. Posiada aż 4 ustawienia temperatury (Milaana posiada jedno), powiadomienia wibracyjne oraz najciekawsze rozwiązanie, czyli grzanie połączone z funkcją wykrywania brania wdechu. Ta ostania funkcja oznacza, że grzałka jest aktywowana jedynie wtedy, kiedy faktycznie bierzemy wdechy, gdy zaś przestaniemy wciągać parę – automatycznie się ona wyłączy. Warto dodać jeszcze, że Firewood 4 bazuje na kapsułkowym systemie ładowania suszu, co oznacza, że można nosić przy sobie zapas kapsułek i w razie potrzeby nabić vaporizer w ciągu kilku sekund.

Underdog

underdog_fc
źródło: FuckCombustion Forum

Underdog należy do kategorii tzw. log vapes, czyli waporyzatorów stacjonarnych, których obudowa jest wykonana z jednego kawałka drewna. Waporyzatory z tej kategorii uznaje się za najbardziej oszczędne spośród wszystkich rodzajów. Podobnie jest z Underdog – w relacji użytkowników wynika, że on jest wręcz niesamowicie wydajny. Co ciekawe, dostępnych jest 60 różnych modeli wykonanych w różnym kształcie i z różnych rodzajów drewna. Jakby komuś było mało, na zamówienie wykonywane są też niestandardowe modele. Niezależnie od wybranego modelu, Underdog jest bardzo niewielkich rozmiarów, jest dość niedrogi (około 160$) i dostarcza niesamowitych wrażeń przy użyciu nawet mikroskopijnych ilości ziół.

Pozostaje mieć nadzieję, że któregoś pięknego dnia te niesamowite waporyzatory zawitają również nad Wisłę :-)

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent vaporizerów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s