Flowermate V 5.0s – nowa recenzja!

dsc_0356Wczoraj wieczorem do działu Recenzje dodałem tekst o vaporizerze przenośnym Flowermate V 5.0s. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki vaporizer kupić, a jednocześnie nie chcesz wydać na niego dużo pieniędzy, to Flowermate może być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Flowermate V 5.0s to vaporizer przenośny niewielkich rozmiarów, dostarczający przyzwoitej jakości doznań z inhalacji. To idealny sprzęt jeśli wybierasz pierwszy vaporizer i chciałbyś nie wydając wiele pieniędzy sprawdzić, na ile odpowiada Ci waporyzacja. Sprzęt ma bardzo wiele zalet: jest niewielki, dyskretny, produkuje sporo pary całkiem niezłej jakości i posiada niesamowitą baterię. Ogólny stosunek jakości do ceny jest świetny. Ma też oczywiście kilka wad, jak każdy zresztą waporyzator. Wszystkie wady i zalety omawia szczegółowo moja pogłębiona recenzja Flowermate V 5.0s – zapraszam do lektury!

Autor:

vapo3

VapoManiak, wielki fan waporyzacji, kolekcjoner i  niezależny recenzent vaporizerów. Masz pytanie? Napisz do mnie lub zostaw komentarz – odezwę się!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s